estransdiving

 

 

Vše co potřebujete pro technické i rekreační potápění.

Obchod

Navštivte nás v našem obchodě na adrese:

Jungmannova 23, 59101 Žďár nad Sázavou

provozní doba:

pondělí – pátek (mimo svátky)

9:00 – 12:00   13:00 – 16:30

E-shop

Nebo v našem e-shopu.

Uložit

Uložit

Plnění tlakových lahví

Plníme vzduchem tlakové lahve na 200 a 300 barů.

Po předchozí domluvě je možné naplnit i NITROX nebo TRIMIX.

Ceník naleznete zde:

ceník plnění

Půjčovna výstroje

Přijďte si vypůjčit potápěčskou výstroj ať již kompletní nebo její části.

V letní sezóně doporučujeme provést rezervaci předem.

Ceník naleznete zde:

ceník půjčovného

Kurzy pro potápěče

Vyučujeme ve dvou potápěčských systémech:

Association of Sport and Technical Divers (ASTD)

ASTD_250x250

ASTD je výcviková a školící organizace působící v oblasti sportovního a technického potápěčského výcviku a výcviku zdravotníků. Potápěčský výcvik zahrnuje celou problematiku sportovně rekreačního potápění, včetně potápění se směsmi Nitrox a širokou škálu specializací. Druhá část výcviku zahrnuje technické potápění, včetně potápění se speciálními směsmi Trimix a Heliox, potápění v uzavřených prostorech a potápění s uzavřenými a polouzavřenými dýchacími okruhy.

International Association of Nitrox Technical Divers (IANTD)

 logo IANTD 120mm

Původně International Association of Nitrox Divers (IAND) byla první agenturu oprávněnou cvičit a školit rekreační potápěče v používání obohaceného vzduchu Nitroxu (EANx) a udělovat jim mezinárodně platné osvědčení. Svaz do roku 1991 certifikoval na 2 500 potápěčů cvičených v používání Nitroxu, v létě 1995 jich bylo již 11 000 a IAND se stala největším svazem na světě, zabývajícím se technickým potápěčským výcvikem. V roce 1991 převzal vedení IAND Tom Mount. Vložil do zkratky ono „T“ znamenající „technický“ (IANTD) a rozšířil tréninkový program tak, že není založen na fixních ideálech jednoho muže, nýbrž na zkušenostech amerického námořnictva, NOAA a Miamské university, na níž Tom vedl potápěčský program. IANTD rozšířila rozsah certifikací na hloubkové ponory se vzduchem a všemi ostatními dýchacími plyny jinými než vzduch pro rekreační potápění a pro použití při technickém potápění. Jako průkopník tohoto odvětví IANTD stanovila první mezinárodně uznávané normy a postupy včetně pomocných textů a postupů výcviku.

 

V případě, že se máte chuť začít potápět, pak nás neváhejte kontaktovat na diving@estrans.cz nebo můžete zatelefonovat přímo našemu instruktorovi na telefonní číslo +420 602 511 800.

Cestovní pojištění nejen pro potápěče

Nabízíme cestovní pojištění nejen pro potápěče do celého světa. Spolupracujeme s těmito pojišťovami:

 

ERGO pojišťovna

logo

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti.

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Allianz pojišťovna

 allianz_logo

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.

V České republice působí od roku 1993. Od té doby prošlo jejich rukama přes 9 milionů smluv, a drží si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

Pojišťují více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Jejich filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

 

V případě zájmu o pojištění nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na diving@estrans.cz.

T: +420 566 651 811   F: +420 566 651 820   e-mail: diving@estrans.cz

Download

 

Uživatelské manuály:

 automatika-oms tasky kridla-popruhy ploutve masky